Prečo balíme naše výrobky do Miron Violetglass...

Prečo balíme naše výrobky do Miron Violetglass...

Naše výrobky balíme do MIRON Violetglass

Ani ten najkvalitnejší produkt nevzbudí dostatočný záujem, ak nemá zaujímavé balenie. Obal navodzuje dojem, ovplyvňuje náladu a v neposlednom rade predáva.

Súčasná doba kladie na obaly čoraz vyššie nároky. Spotrebiteľ prirodzene očakáva, aby boli kvalitné prírodné produkty , po ktorých siaha, balené v rovnako špičkových nezávadných obaloch.

Fialové sklá Miron pre najvyššiu kvalitu produktov

Fialové sklo Miron zachováva a zvyšuje kvalitu výrobkov bez použitia umelých látok. Mnohé dnešné produkty sú spracované a plné konzervačných látok, pričom obsahujú veľmi malé alebo žiadne biofotóny. Tieto produkty neobsahujú energetické hladiny prospešné pre živé bunky.

Miron Violetglass pôsobí ako bariéra zabraňujúca strate biofotónov z produktu, ktorý je v ňom uložený, vďaka čomu sú konzervačné látky menej potrebné.

Naše jedinečné produkty

Jedinečná konzervácia Violetglass

Fialové sklo Miron je jediné známe sklo, ktoré poskytuje dôležitú ochranu a zaisťuje, že vôňa, farba, bioenergia a ďalšie vlastnosti produktu ostanú zachované dlhšie. Skvelé výsledky konzervácie sa dosahujú použitím Violetglass.

Za zmienku stojí aj psychologický rozmer farby skla Miron. Ako ukazujú štatistiky, spotrebitelia často prirodzene inklinujú k fialovo sfarbeným obalom. Je známe, že každá farba v nás vyvoláva určité pocity a nálady. Pokiaľ ide o fialovú, na väčšinu z nás vplýva pozitívne, vytvára pocit pokoja, harmónie a pohody. Spájajú sa s ňou aj bystrosť a tvorivosť. Pri farebnej terapii je fialová farbou korunnej čakry a symbolizuje múdrosť, česť a nádej.

Spoznať naše produkty

Špecifické vlastnosti fialového skla Miron:

  • poskytuje dôležitú ochranu,
  • dlhšie zachováva vône a farby,
  • zachováva bioenergiu a ďalšie vlastnosti produktu,
  • atraktívne fialové sfarbenie skla pôsobí pozitívne.