Na sklade Uvádzacia cena!
Pycnogenol ® Skin Care

Pycnogenol ® Starostlivosť o pleť

- stimuluje tvorbu kolagénu

- zvyšuje pružnosť pokožky a zabraňuje jej únave

- podporuje tvorbu kyseliny hyalurónovej

- hydratuje pokožku

- zabraňuje aktivite enzýmov štiepiacich potrebný kolagén

- chráni pokožku pred UV žiarením

- vyrovnáva pigmentáciu a zabezpečuje jasnú a žiarivú pleť

25,20 €

28,00 €

Zobraziť viac info

Látka Pycnogenol® je mimoriadne obľúbenou zložkou mnohých dermatologických a kozmetických výrobkov. Môže za to jej výrazný vplyv na zdravú a dobre vyzerajúcu pokožku, o ktorom svedčí už viac ako 20 publikovaných klinických štúdií. Silný antioxidant Pycnogenol® sa získava z kôry francúzskych pobrežných borovíc.

Pycnogenol® pre zdravú pokožku bez pigmentácie

Pycnogenol® podporuje zvýšenú prítomnosť kolagénu a elastínu v pokožke, zlepšuje mikrocirkuláciu pokožky a má tiež výrazný vplyv na pružnosť a hydratáciu pokožky. Zvyšuje tvorbu kyseliny hyalurónovej a tiež vyrovnáva pigmentáciu, vďaka čomu sa ľudia užívajúci Pycnogenol môžu tešiť z jasnej pokožky bez zápalov, ktoré môže spôsobiť aj vystavenie UV žiareniu.

Nielen zdravotné, ale aj estetické účinky Pycnogenolu®

Koža je najväčším orgánom ľudského tela, ktorý je zároveň najviac vystavený vplyvom vonkajšieho prostredia. Preto je nevyhnutné sa o ňu dennodenne starať. Vzhľad pokožky nám už z diaľky napovedá mnoho aj o celkovom zdravotnom stave človeka.

Práve Pycnogenol® dokáže kožu rozžiariť a poskytnúť jej komplexnú starostlivosť, ktorú potrebuje. Nielen po zdravotnej stránke, ale aj tej estetickej. Viac ako 20 klinických štúdií je dôkazom toho, že naozaj funguje.

Zloženie Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), výťažok z podzemku krídlatky japonskej – trans resveratrol (Polygonum cuspidatum), Pycnogenol® - originálny výťažok z kôry francúzskej borovice prímorskej (Pinus pinaster). Kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza.
Skladovanie Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Odporúčané dávkovanie 1 x denne – 1 kapsula s hlavným jedlom, zapiť vodou. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Balenie 50 kapsúl
Hmotnosť (netto) 15 g

Obsah aktívnych látok

1 kapsula

Odporúčaná denná dávka (%)

Výťažok z podzemku krídlatky japonskej– trans resveratrol (Polygonum cuspidatum) 98 %

36 mg

Nie je stanovená

z toho trans resveratrol

35 mg

Nie je stanovená

Pycnogenol

25 mg

Nie je stanovená