Na sklade Uvádzacia cena!
Vitamín C 1000 mg so šípkami a vitamínom B2

Vitamín C 1000 mg

so šípkami a vitamínom B2

Pozitívne účinky vitamínu C:

- podporuje normálnu funkciu imunitného systému,
- posilňuje kožu, cievy a väzivá,
- znižuje vyčerpanie a únavu,
- stimuluje činnosť štítnej žľazy,
- zabraňuje vzniku stresových hormónov,
- prispieva k tvorbe kolagénu, a tak aj k pevnejším kostiam, zubom a chrupavkám.

9,90 €

11,00 €

Zobraziť viac info

Vitamín C je jednoznačne najznámejším zo skupiny vitamínov a v domácnosti by ho mala mať každá jedna rodina. Jeho prirodzeným zdrojom je čerstvé ovocie a zelenina. Ide o jeden z najdôležitejších vitamínov v ľudskom tele s množstvom pozitívnych účinkov na náš organizmus.

Šípky pre ešte lepšie využitie vitamínu C

 

V našej ponuke nájdete jednak samostatný vitamín C 500 mg s postupným uvoľňovaním (preklik na produkt), ale aj vitamín C 100 mg v kombinácii so šípkami a ďalším mimoriadne dôležitým vitamínom B2. Práve šípky a konkrétne bioflavonoidy, ktoré obsahujú, zvyšujú účinok vitamínu C, a tak sa dosiahne jeho maximálne využitie vo vašom organizme. Šípky sú takisto ďalším prirodzeným antioxidantom, a teda vášmu telu iba prospejú.

Vitamín B2 ako vítaný bonus a jeho pozitívne účinky

Vďaka prítomnosti vitamínu B2 v kapsule s vitamínom C a šípkami sa účinok vitamínov ešte znásobí. Vitamín B2 známy aj pod názvom riboflavín je takisto mimoriadne dôležitý najmä pre tvorbu nových buniek (pokožky, nechtov aj vlasov), ale tiež posilňuje srdcový aparát a zabezpečuje správne fungovanie nervového systému. Prospieva celkovému metabolizmu organizmu a znižuje pocity únavy či vyčerpanosti.

 

Vitamín B2 by nemal chýbať v domácnosti žiadneho športovca, vegetariána či vegána alebo u ľudí, ktorí práve ukončili liečbu antibiotikami.

Zloženie Vitamín C (kyselina L-askorbová), protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý), výťažok z plodov ruže šípovej (Rosa canina), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý), vitamín B2 (riboflavín).
Skladovanie Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Odporúčané dávkovanie 1 x denne – 1 tableta, zapiť vodou. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Balenie 50 tabliet
Hmotnosť (netto) 56 g

Obsah aktívnych látok

1 tableta

Odporúčaná denná dávka (%)

Vitamín C (kyselina L-askorbová)

1000 mg

1250 %

Výťažok z plodov ruže šípovej (Rosa canina)

10 mg

Nie je stanovená

Vitamín B2 (riboflavín)

5 mg

357 %