Odporúčané Pripravujeme Uvádzacia cena!
Skin Collagen Premium (pleťový)

Skin Collagen PREMIUM (na pleť)

príchuť malina / citrón

Pozitívne účinky Skin Collagenu PREMIUM (na pleť):

- vyššia elasticita pokožky
- redukcia vrások
- výrazné zmiernenie prejavov celulitídy
- zdravšie, krajšie a pevnejšie nechty

39,60 €

44,00 €

Zobraziť viac info

Collagen je podstatnou súčasťou ľudského tela. Je dôležitý pre dobrú pohyblivosť kĺbov, pevné kosti a zdravé svaly, ale aj pre hladkú pokožku, lesklé vlasy a zdravé pekné nechty. Collagen je hlavnou stavebnou jednotkou pokožky predstavujúcou asi 80 % jej celkovej hmotnosti.

Na našu pokožku vplýva množstvo vonkajších vplyvov a faktorov, ako je napríklad aj počasie či ultrafialové žiarenie, no prirodzene ju ovplyvňujú aj javy, ako je starnutie, hormóny či životospráva. Prírodný Skin Collagen PREMIUM (pleťový), ktorý máme v ponuke, stimuluje metabolizmus pokožky a bol špeciálne vyvinutý na kozmetické účely. Účinky tohto collagenu na jeho užívateľov sú mimoriadne pozitívne.

Pozitívne účinky Skin Collagenu PREMIUM (na pleť) pre zdravú a krásnu pleť:

  •      vyššia elasticita pokožky,
  •      redukcia vrások,
  •      výrazné zmiernenie prejavov celulitídy,
  •      zdravšie, krajšie a pevnejšie nechty.

 

 Náš prémiový Skin Collagen PREMIUM (pleťový) pozostáva zo špeciálnych hovädzích kolagénových peptidov - dôležitých zložiek na podporu zdravej pokožky. Obohatený je navyše aj o vitamíny B2, B3, B6, B7 a C. Podáva sa perorálne, čím ovplyvňuje metabolizmus kolagénu v pokožke priamo zvnútra. Zvyšuje vlhkosť pokožky a spomaľuje tvorbu vrások. Potenciálom tohto produktu sa zaoberalo niekoľko vedeckých experimentov.

Výsledky štúdií zameraných na účinnosť Skin Collagenu PREMIUM (na pleť):

  •      Viac ako 100 žien vo veku od 45 do 65 rokov uviedlo, že užívanie collagenu s hovädzími peptidmi (2,5 g/deň) badateľne redukuje vrásky už po 4 týždňoch a vedie k podstatne vyššej koncentrácii prokolagénu v pokožke.

  •      štúdia so 105 ženami vo veku od 25 do 50 rokov potvrdila, že denná dávka 2,5 g collagenu s hovädzími peptidmi výrazne zmierňuje prejavy celulitídy. Collagen má priaznivý účinok na extracelulárnu matricu a obnovuje normálnu štruktúru pokožky a podkožného tkaniva. Po užívaní doplnku bola pokožka menej zvlnená - prvé výsledky boli viditeľné už po 3 mesiacoch, výraznejšie po 6 mesiacoch.

  •      Ďalšia štúdia potvrdila, že už po 2 mesiacoch užívania collagenu ženy oveľa menej trápili polámané alebo štiepiace sa nechty. Po 6 mesiacoch užívania klesla miera lámavosti až o 42 %. Až 80% účastníčiek bolo úplne spokojných s výsledkami užívania prípravku. 75% žien uviedlo, že ich nechty sú dlhšie a 71%, že ich nechty začali rásť rýchlejšie a predĺžili sa.

Ako užívať náš Skin Collagen PREMIUM (na pleť)

Náš prémiový Skin Collagen PREMIUM (pleťový) navyše ponúkame hneď v dvoch príchutiach, a to malinový aj citrónový. Jeho užívanie je mimoriadne jednoduché. Do suchého pohára len nasypete jedno vrecúško výživového doplnku, zalejete neperlivou vodou, premiešate. Po úplnom rozpustení nápoj vypite. Jedno balenie obsahuje 30 vrecúšok.

Zakúpte si svoj pleťový collagen už dnes a vydajte sa na cestu ku krajšej pokožke

Zloženie príchuť citrón Hovädzie kolagénové peptidy, vitamín C (kyselina L-askorbová), horčík (horečnaté soli kyseliny citrónovej), citrónová aróma, kyselina hyalurónová (hyalurónan sodný), farbivo (karotény), sladidlo (glykozidy steviolu), niacín (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), selén (L-selenometionín), vitamín B2 (riboflavín), biotín (D-biotín).
Zloženie príchuť malina Hovädzie kolagénové peptidy, vitamín C (kyselina L-askorbová), horčík (horečnaté soli kyseliny citrónovej), malinová aróma, farbivo (cviklová červená), kyselina hyalurónová (hyalurónan sodný), sladidlo (glykozidy steviolu), niacín (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), selén (L-selenometionín), vitamín B2 (riboflavín), biotín (D-biotín).
Skladovanie Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Odporúčané dávkovanie 1 x denne – 1 vrecúško vysypte do suchého pohára, zalejte neperlivou vodou a dobre premiešajte. Po úplnom rozpustení nápoj vypite. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Balenie 30 vrecúšok (15 vrecúšok príchuť citrónu 15 x 3,84 g a 15 x vrecúšok príchuť maliny,15 x 3,74 g)
Hmotnosť (netto) 114 g

Obsah aktívnych látok

1 vrecúško (denná dávka)

Odporúčaná denná dávka (%)

Vitamín C (kyselina L-askorbová)

500 mg

625 %

Vitamín B2 (riboflavín)

2 mg

143 %

Niacín (nikotínamid)

10 mg

62,5 %

Vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid)

4,5 mg

321 %

Horčík (horečnaté soli kyseliny citrónovej)

50 mg

13 %

Biotín (D-biotín)

50 µg

100 %

Selén (L-selenometionín)

20 µg

36 %

Hovädzie kolagénové peptidy

2500 mg

Nie je stanovená

Kyselina hyalurónová (hyalurónan sodný)

80 mg

Nie je stanovená